Mini-prysznic – Bidet i Multi-Use ręczne opryskiwacze

Mini-prysznic jest technologią opatentowaną i od wszystkich innych Bidety, Hand Held Prysznice i Spray różdżek ze względu na mini-rozmiar, regulowana długość

węża jasne i

szybkie połączenia state-of-the-art złącze wtykoweOpinie klientów 33 z 33 osób uznało tę recenzję za pomocną. Dobrze zaprojektowany, łatwy w instalacji i prosty kalkulator od zaległości podatkowych w obsłudze przez M. Breyer Używam tego prysznic na chwilę teraz, i działa bardzo dobrze. W przeciwieństwie do Bidet Ole, które również własne, było to bardzo proste do zainstalowania, i ortodoncja katowice – bardzo ważne! – Posiada regulator przepływu do regulacji mocy. 43 z 45 osób uznało tę recenzję za pomocną. Bidet sprayu przeglądu Steven David Ogólnie, spray jest opisane.

Spray jest wykonana dobrze. Negatywne problem, jest wąż łączący pomiędzy wylotem wody i sprayu.

Wąż jest tylko plastikową rurkę (~ 1 / 4 cala).

Połączenie między rurą i sprayu to nowy mechanizm blokujący. Jeśli nie pchać rury do oporu, woda będzie przeciekać. Ponadto, jeśli próba sprayu, i nie masz zawór włączony, ciśnienie będzie poluzować połączenia i wyciek wody (lub spray na całym). Zrobiłem korekty, i czuję się dobrze z nim.

67 z 74 osób uznało tę recenzję za pomocną. Down Under Relief – i nie mam na myśli Australii! Przez TruthMaster Jeśli jesteś podobny do mnie i usiąść dużo, czasem to pomaga być bardzo czyste.

Wiesz, co mam na myśli. Urządzenie to jest przydatne, gdy miesiączki lub odbytu problemów. Spray to nie

cyklinować. kalkulator brutto netto Odrzućcie papieru toaletowego i przywitaj się

z nowym najlepszym

przyjacielem!

Zobacz wszystkie 102 opinie klientów …
Amazon Sales Rank:

# 182 w Brand Home Improvement: Mini model prysznic: MS-C Wymiary: 1,20 kg Wyposażenie Łatwa instalacja – nie hydraulika lub narzędzi kolei kwartał, ceramicznego rdzenia, kontrola ciśnienia zawór odcinający Wielkiej

sprayu Super elastyczny wąż Spray posiadacz różdżki i klip zbiornika

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.